Městys Ledenice 

Městys Ledenice se nachází 12 km jihovýchodně od Č. Budějovic. K obci přísluší osady Růžov, Ohrazení, Ohrazeníčko, Zaliny, Zborov. Sídlí zde mimo jiné truhlářské učiliště, základní umělecká škola, výrobní družstvo Ledenický nábytek a řada soukromých truhlářů. Dominantou obce je farní kostel sv. Vavřince, který vznikl před rokem 1300. A na tomto skvělém místě máme možnost pořádat náš závod!

https://www.ledenice.cz

Hospůdka na hřišti 

Během celého dne máte možnost občerstvení ve skvělé Hospůdce na hřišti! Zaženete zde žízeň i hlad!

https://www.ledenicenahristi.cz

Dogsie

Dogsie vzniklo v létě roku 2016 jako projekt dvou studentů České zemědělské univerzity v Praze v reakci na aktuální přeplněný stav českých útulků a negativní trend tzv. množíren. Rozhodli se proto vytvořit projekt, který funguje na principu pravidelného odměňování našich psích kamarádů kvalitními a zdravými pamlsky, jehož přidaná hodnota by se dala popsat slovy „radost“ a „pomoc“. Páníčkům pravidelně přijde balíček plný dobrot (a nejen těch) domů, oni se nemusí o nic starat a jejich mazlíčci mají stále co mlsat. 

https://www.dogsie.cz

Survival Sports

Mrkněte na tento eshop a ulovte si nové kousky do vašeho sportovního šatníku! A pokud vám z oblečení zrovna nic nechybí, přijdou si na své i milovníci jídla a výživových doplňků.

 
 

https://www.survivalsports.cz

 

Kontakt

Dominika Krejčová

602 591 794

Přihlášení na akci

Registrace je otevřena pouze pro kategorie vypsané níže